Si te blejme? - IT Market
Cmimorja Kyçu
Tel: +383 38 220 321
Mob/Viber: +383 44 599 440

Kategorite

Si te blejme?

 1. Klikoni ne butonin SHTO NE SHPORTE .

 

 

2.Pas klikimit Shto Ne Shport klikoni butonin SHPORTA.

3.Pasi ti plotesoni shenimet tuaja shtyp butoni POROSIT.

 

 

4.Pas perfudimit te porosis angjenti i shitjes do te ju kontaktojne dhe te ju informojneper detajet e porosise dhe afatin e liferimit.

 

 

info: 

Transporti për të gjitha produktet falas në tërë Kosovën.Kohëzgjatja e dërgesës zgjatë nga 24h-48h.

Pagesa bëhet me para në dorë gjatë pranimit të porosis.

 

 

 

Per blerjet e kryera pas ores 16:00 te dites se premte,liferimi do te behet te henen sipas kushteve te njejta.